Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Żabów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Kunowo

Kunowo(Żabów + 21 km)

160 000 zł925 m² 172,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 925 m2 w miejscowości Kunowo pod Stargardem w pobliżu jeziora Miedwie. Bardzo spokojna okolica z widokiem na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Steklno

Steklno(Żabów + 24 km)

450 000 zł3 005 m² 149,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane blisko jeziora w Steklnie, 10km od Gryfina, w odległości 2km od drogi wojewódzkiej nr 121. Na działki w 2025 roku wydane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Binowo

Binowo(Żabów + 25 km)

399 000 zł2 698 m² 147,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 2698 m , położona w malowniczej miejscowości Binowo, tylko kilka minut jazdy samochodem od Binowo Park Golf i jeziora Binowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stargard

Źródelnia,Stargard(Żabów + 24 km)

650 000 zł4 694 m² 138,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o łącznej pow. 0,4694 ha w Stargardzie informacje podstawowe: powierzchnia: 4694 Kształt działki: prostokątny Wygląd działki: pusta Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł15 000 m² 526,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna zabudowana 15 000 m potencjał pod zabudowę wielorodzinną! Szukasz idealnej nieruchomości pod inwestycję deweloperską ? Ta działka o powierzchni około 15 000.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Skalin

Skalin(Żabów + 19 km)

115 000 zł9 700 m² 11,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rolna, składająca się z 5 położonych obok siebie działek, o łącznej pow. 9700 m2 położona nad jeziorem Miedwie w okolicach Kunowa i Skalina. Przybliżone wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Zieleniewo(Żabów + 23 km)

245 000 zł997 m² 245,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 997 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na granicy Zieleniewa i Lipnika. Dojazd do działki drogą wewnętrzną, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stargard

Stargard(Żabów + 24 km)

189 000 zł1 565 m² 120,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Klępino o powierzchni 1565 m2. Doskonała lokalizacja umożliwia szybki dojazd do Stargardu oddalonego o 2 km. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stargard

Stargard(Żabów + 24 km)

149 298 zł1 002 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane przy samej granicy administracyjnej Stargardu. Nieruchomości w trakcie podziału znajdują się w obrębie ewidencyjnym Żarowo: - 409/6.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Gardno

Gardno(Żabów + 23 km)

650 000 zł9 337 m² 69,62 zł/m²

 

 

 

Żabów,zachodniopomorskie

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000m2, położona w miejscowości Żabów. W Żabowie znajdują się m.in. szkoła podstawowa, przedszkole, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Żabów

Żabów,zachodniopomorskie

2 700 000 zł19 755 m² 136,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta dotyczy zorganizowanej części przedsiębiorstwa zlokalizowanej w miejscowości Żabów gmina Pyrzyce; pow.: pyrzycki; woj. zachodniopomorskie. Nieruchomość o której mowa stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Żabów

Żabów,zachodniopomorskie

55 000 zł1 500 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolno- budowlane o powierzchni 15ar, położone w Żabowie koło Pyrzyc (ok. 5km.) Dokładna lokalizacja na mapce, działki leżące przy boisku, ok. 150 m od drogi głównej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij