Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Żabów - Oferty wynajmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom, ul. Witkiewicza

Pyrzyckie,Stargard(Żabów + 24 km)

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny os. Pyrzyckie, ul. Witkiewicza, stargard Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na prestiżowym osiedlu Pyrzyckim idealna lokalizacja dla rodzin i osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczecin

Pogodno,Szczecin(Żabów + 39 km)

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 160 m , położony w doskonałej lokalizacji na Pogodnie w Szczecinie. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Mierzyn

Mierzyn(Żabów + 43 km)

9 000 zł190 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta na wyłączność - oferta wynajmu nowoczesnego domu położonego W atrakcyjnej części, bliskiego mierzyna - Oferta wynajmu bardzo nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, wykonanego wg.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Tęczowa

Mierzyn,Szczecin(Żabów + 39 km)

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Apartament premium z dużym tarasem Mierzyn | 120 m | pełne wyposażenie Prezentujemy na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 120 m , zlokalizowany w Mierzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin(Żabów + 39 km)

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, wolnostojący dom w nowoczesnym stylu loftowym o powierzchni 160m2, położony w otoczeniu natury, z pięknymi, niczym niezakłóconymi widokami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo(Żabów + 47 km)

9 000 zł160 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Wynajem, szczecin, dobra Szczecińska, dom na wynajem, wolnostojący, bardzo wysoki standard. Dom jednorodzinny na wynajem - Dobra (ok. 15 km od Szczecina) Do wynajęcia wygodny i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Szczecin

Płonia,Szczecin(Żabów + 39 km)

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta wynajmu nowego domu, który jest w stanie zakwaterować 30 osób. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi około 200 m2, na którą składa się: -13 pokoi Każdy z nich jest umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin(Żabów + 39 km)

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka(Żabów + 23 km)

6 500 zł254 m² 25,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia budynek położony w Kobylance przy głównej drodze (w pobliżu S10) o powierzchni 254 m2. Czynsz 6500 zł. (nie ma Vatu) + media: gaz, prąd, woda, śmieci. Kaucja. Obiekt nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Topolowa

Mierzyn(Żabów + 43 km)

7 500 zł160 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny bliźniak na wynajem-Mierzyn |160 m2|3 sypialnie|ogród|garaż|fotowoltaika Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Żabów

Żabów,zachodniopomorskie

1 000 zł160 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Wynajmę dom w okolicy Pyrzyc (żabów) od zaraz. 3 pokoje na parterze , łazienka, duża kuchnia, taras, ogród. Możliwość użytkowania garażu. Ogrzewanie gazowe lub możliwość ogrzewania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij